میز رزين روميزی خیره کننده ترین طرح را دارند

میز رودخانه ای اپوکسی قطعه ای از مبلمان هیبریدی است که از تمیز رزين روميزی و رزین اپوکسی در بین آنها ساخته شده است و اغلب قسمت‌های خالی دارای لبه‌های طبیعی هستند، رزین اپوکسی حاوی رزین بین آن‌ها شبیه یک رودخانه جاری است و میزهای رودخانه رزین از سال 2019 بسیار محبوب شده اند و ایده و روند به اصطلاح جداول رودخانه اپوکسی مانند بسیاری دیگر از ایالات متحده آمریکا آمده است.

در سال‌های اخیر، تب میز رزین اپوکسی واقعی در سراسر جهان، البته در برزیل نیز شیوع پیدا کرده است و زیرا این میزها بسیار مدرن اما در عین حال فوق العاده نجیب و باکیفیت هستند و علاوه بر این، آنها چشم نوازان واقعی هستند و زیبایی عجیب و غریبی را ساطع می کنند.

مهمتر از همه، میزهای رودخانه اپوکسی از طریق ترکیب چوب و رزین عمدتاً رنگ‌شده، کنتراست بسیار هیجان‌انگیزی ایجاد می‌کنند و بنابراین برای اکثر افراد بسیار جذاب هستند.

میز رزين روميزی

اما نکته خاص در مورد این مبلمان ساخته شده از چوب و رزین این است که نمی توان آنها را به هر جهت سبکی اختصاص داد و به سبک های بسیار متفاوت مبلمان جذابیت دارد و  هم دوستداران مبلمان چوبی و هم افرادی که سبک مدرن را ترجیح می دهند به یک اندازه مورد توجه این نوع میز رودخانه ای اپوکسی قرار می گیرند.

من آزمایش رزین اپوکسی را در اواخر سال 2017 شروع کردم و جداول رودخانه اپوکسی را در اینترنت دیدم و می خواستم این تکنیک را نیز یاد بگیرم تا خودم این اشیاء و مبلمان دیدنی را بسازم و من شروع به جستجوی این مواد و مخصوصاً رزین مناسب کردم.

اما باید متوجه می شدم که در برزیل تهیه رزین اپوکسی مناسب با کیفیت خوب بسیار دشوار است و چند ماه بعد، ناامیدی ها و بینش ها، بالاخره سازنده ای را کشف کردم که رزین خوبی برای این منظور دارد.

این زمان بسیار آموزنده ای بود، و در طول ماه ها و سال ها، تکنیک خودم را توسعه دادم که به من اجازه داد مبلمان بزرگ و بسیار منحصر به فرد ایجاد کنم و قطعات بزرگ به دلیل پایداری لازم و طولانی بودن مراحل خشک شدن باید لایه به لایه ساخته شوند.

هنر در اینجا این است که این لایه های مجزا قابل رویت نیستند و رزین به طور مطلوب با یکدیگر ترکیب می شود و من موفق به ایجاد فرآیندی شده ام که با آن می توانید جداول با کیفیت بالا را خودتان بسازید . امروز شرکت کوچک من در برزیل به عنوان یک تولید کننده با کیفیت شناخته شده است و در این پست وبلاگ می خواهم نحوه ساخت این میزهای اختصاصی با رزین اپوکسی را با شما به اشتراک بگذارم.

زیرا شما نیز به عنوان یک مبتدی می توانید با کمی تمرین، مهارت های دستی و تجهیزات مناسب، چنین رومیزی بسازید و همه اینها بدون ماشین های بزرگ و گران قیمت و شما می توانید بیشتر تجهیزات و مواد مورد نیاز خود را در هر فروشگاهی که به خوبی تهیه شده است یا البته از اینترنت تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.