نرخ انواع گلاب دو آتیشه صادراتی

گلاب جزو پر مصرف ترین و معروف ترین عرقیات گیاهی در ایران است که از گذشته تاکنون مصرف بالایی در خوراک، درمان و تهیه لوازم بهداشتی داشته است. جالب است بدانید گلابی که برای شادابی پوست به عنوان درمان کننده مورد استفاده قرار می گیرد با گلابی که برای مصرف خوراکی تهیه شده، متفاوت است. گلاب انواع گوناگون سبک، سنگین، دو آتیشه، سه آتیشه و پس آب دارد. هر چه میزان گل محمدی استفاده شده در تهیه گلاب بیشتر باشد طبعا عطر و طعم آن بیشتر شده و اسانس و عصاره آن از کیفیت و مرغوبیت بالاتری برخوردار خواهد شد. در ادامه در مورد گلاب دو آتیشه و نرخ انواع آن بحث خواهیم کرد.

نرخ انواع گلاب دو آتیشه صادراتی

درباره گلاب دو آتیشه بیشتر بدانیم

درباره گلاب دو آتیشه بیشتر بدانیم به چه نوع گلابی ، گلاب دو آتیشه می گویند؟

اگر پس از اینکه عمل گلاب گیری یک بار انجام شد، مجدداً گل محمدی بیشتری درون گلاب تهیه شده بریزند و دوباره فرایند تقطیر را تکرار کنند؛ گلابی با غلظت بیشتر تهیه می شود که به گلاب دو آتیشه معروف است. خلاصه وار میتوان گفت، گلاب معمولی از گل محمدی و آب تهیه می شود ولی گلاب دو آتیشه از گلاب و گل محمدی ساخته می شود.

از ویژگی بارز گلاب دو آتیشه طعم گس و تلخ آن است که به دلیل اینکه نسبت به گلاب معمولی غلظت بالاتری دارد، به وجود آمده است؛ و امکان دارد زیاد مورد سلیقه و پسند عموم قرار نگیرد. ولی نباید از خواص گلاب دو آتیشه چشم پوشی کرد. این نوع گلاب مزایای بسیاری همراه خود دارد. گلاب حاوی ویتامین های E، C، D، B3 و آنتی اکسیدان می باشد. طبع گرمی دارد و برای قلب، معده، کبد و اعصاب مفید است. خاصیت آرامش بخشی، ضد استرس، درمان بی خوابی، تقویت لثه ها و درمان آفت دهان از خواص ویژه گلاب محسوب می شود. همچنین بخور گلاب می تواند در درمان بیماری های تنفسی و گلو درد مؤثر باشد. گلاب باعث فرو نشستن عطش میشود و مصرف آن در تابستان می تواند مفید باشد.

توزیع بی واسطه گلاب دو آتیشه صادراتی

توزیع بی واسطه گلاب دو آتیشه صادراتی کاشان و قمصر دو منطقه فعال در تولید گلاب اصل می باشند و سالانه حجم عظیمی از گلاب دو آتیشه را به عرصه تولید می رسانند. توزیع بی واسطه و عرضه گلاب دوآتیشه به صورت مستقیم، موجب شده مشتری ها بتوانند به سهولت اصل ترین و مرغوب ترین نمونه از این محصول بینظیر را تهیه کنند و از مزیتهای استثنایی آن بی بهره نمانند.

همچنین صادرات و فروش گلاب در کشور به صورت عمده انجام می شود. گلاب همواره در بطری های پلاستیکی و شیشه ای به صورت لیتری به فروش می رسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.