ویژگی های لباس بافتنی نوزاد برای داشتن خوابی آرام

لباس خواب
همانطور که احتمالاً انتظار دارید، نوزاد شما در چند ماه اول زنده بودن بیشتر وقت خود را صرف خواب می کند، بنابراین خرید انبوهی از لباس خواب ایده خوبی است زیرا کودک شما در اولین ماه، مقدار زیادی از آن را ورزش خواهد کرد.

سال زندگی او خط ما از لباس‌های کودکان مجموعه‌ای از شومیز یقه کراواتی را ارائه می‌دهد که برای پسران کوچک و دختر بچه‌ها طراحی شده و برای خواب ایجاد شده‌اند.

لباس‌های کودک شبانه ما که از پلی میکروفلیس ساخته شده‌اند، دارای پاهای پوشیده شده هستند تا کودک شما را در تمام طول شب گرم نگه دارد.

طراحی زیپ جلویی تغییر لباس یا پوشک نوزاد را آسان می کند و زبانه گردن زیپ مانع از بازی کودک با زیپ می شود. بسیاری از اقلام لباس خواب ما نیز برای ایمنی بیشتر در برابر شعله مقاوم هستند.

آروغ پارچه و پیشبند
هنگامی که برای اولین بار کودک خود را به خانه می آورید، از اینکه چقدر سریع از میان پارچه های آروغ و پیشانی های کثیف عبور می کنید شگفت زده خواهید شد.

نوزادان در حین یادگیری نحوه شیر دادن مستعد آب‌ریزش و آب دهان هستند، بنابراین تهیه این لوازم ضروری است. لباس‌های کثیف به سرعت انباشته می‌شوند و با تمام وظایف جدید مرتبط با کودک و نوشیدن  قهوه برای لاغری شکم و پهلو، آخرین چیزی که می‌خواهید این است که هر روز در شستن لباس‌ها عجله کنید، زیرا سعی می‌کنید با آشفتگی کودک همراه باشید.

اگرچه پارچه‌های آروغ برای آروغ زدن نوزاد جدید شما طراحی شده‌اند، اما این احتمال وجود دارد که در طول روز یکی را با خود حمل کنید. سفارش انواع رنگ و پارچه آروغ شیک. سپس، پیشبندهای همسان را انتخاب کنید تا کودکتان حتی در آشفته‌ترین زمان‌ها هم جذاب به نظر برسد!

تاپ، پایین و لباس بیرونی
حتی اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که در آن هوای گرم در بیشتر اوقات سال حاکم است، می‌خواهید اندازه لباس بافتنی نوزاد  در دسترس داشته باشید زیرا نوزادان برای تنظیم دمای بدن خود به کمک نیاز دارند.

دمای بدن کودک شما می تواند با رشد سریع او افزایش یا کاهش یابد. اگر آن‌ها را حتی برای مدت کوتاهی بیرون می‌برید، باید آن‌ها را در یک پتو، لایه‌ها یا ژاکت پوشیدنی بپیچید

(مگر اینکه، البته بیرون گرم است، در این صورت می‌خواهید مطمئن شوید که آنها بیش از حد گرم نکنید). ژاکت‌های نرم و راحت ارائه می‌کند که به راحتی برای کودک شما حرکت می‌کند و در عین حال آنها را زیبا و گرم نگه می‌دارد. می توانید مطلبی در مورد طرز تهیه کیک ساده وانیلی در قابلمه هم بخوانید.

 

  • منابع:
  1. 10 Types of Baby Clothes Every New Parent Should Have
  • تبلیغات:
  1. پسته اواخر تابستان یا اوایل پاییز
  2. بزرگ ترین ستاره ای که دوهزار میلیون برابر خورشید است!
  3. آشنایی با تخت خواب نوزاد
  4. بهبود کیفیت آموزشی ساعت کودکان مدرسه‌ای محروم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.