ویژگی های موتور های ایمن و کم خطر

به غیر از لذت سواری در هوای آزاد، موتورسیکلت ها مزایای دیگری نیز دارند، مانند وسایل حمل و نقل مقرون به صرفه، سریع تر و کارآمدتر از وسایل نقلیه چهار چرخ در آرادبرندینگ بیشتر می توانید اطلاعات کسب کنید.

با این حال، فقدان ساختار و پایداری، موتورسیکلت ها را، طبیعتا، خطرناک تر از رانندگی با اتومبیل می کند. با این حال، با وجود مزایای ارائه شده، به ندرت پیش نمی آید که بسیاری با وجود خطرات برای سگ جیبی، موتورسیکلت سواری کنند.

بنابراین اگر در مورد موتورسیکلت سواری به عنوان حمل و نقل یا تفریح جدی هستید، باید ایمنی را نیز جدی بگیرید. این شامل یادگیری یک موتورسوار ماهر و ایمن، سرمایه‌گذاری بر روی تجهیزات محافظ با کیفیت بالا از برندهای مورد اعتماد و استفاده از کلاه ایمنی است. به عنوان مثال، استفاده از کلاه ایمنی احتمال ضربه به سر را کاهش می دهد.

ایده کاهش خطرات آسیب شدید با دنده مناسب و درک خطرات ناشی از موتورسیکلت و چگونگی به حداقل رساندن آنها و پیامدهای بالقوه جیوه در لامپ تصویر تلویزیون آنها است.

رایج ترین انواع تصادفات موتورسیکلت
تصادف موتور سیکلت در گردش به چپ
یکی از خطرناک ترین موقعیت ها برای موتورسواران زمانی رخ می دهد که اتومبیل ها به چپ بپیچند. این برخوردها 42 درصد از کل تصادفات موتورسیکلت و اتومبیل را تشکیل می دهند. به طور معمول، ماشین در حال چرخش با موتور سیکلت برخورد می کند که موتور سیکلت:

عبور از یک تقاطع
رد شدن از ماشین
تلاش برای سبقت گرفتن از ماشین
این تصادفات منحصر به موتورسیکلت نیست. آنها همچنین بین دو خودرو مشترک هستند. با این حال، اندازه کوچکتر موتورسیکلت باعث می شود حتی برای وسیله نقلیه در حال چرخش کمتر قابل مشاهده باشد. در نتیجه، موتورسیکلت‌هایی که از خودروها در یک خط عبور می‌کنند، آسیب‌پذیرتر هستند – خودروها چنین انتظاری ندارند. آنها اغلب از چنین مانورهایی توسط موتورسواران شگفت زده می شوند.

معمولاً خودرویی که در حین گردش به چپ به وسیله نقلیه دیگری برخورد می کند مقصر تصادف است. با این حال، فرض کنید موتورسوار در حال سرعت گرفتن یا در مسیر اشتباه بوده است. در این صورت ممکن است موتورسوار تا حدی مقصر تصادف باشد.

در اکثر ایالت ها، موتورسوار برای صدمات و خسارات ناشی از تصادف غرامت کمتری نسبت به قیمت محصولات کویر موتور ۱۴۰۱ از راننده خودرو دریافت می کند. در برخی ایالت‌ها، رفتار موتورسواران می‌تواند به طور کلی مانع از سکونت شود.

 

  • منابع:
  1. Why Motorcyclists Need to Take Their Safety Seriously
  • تبلیغات:
  1. خیار کاسه گل سبز با پرز و گل تاج زرد
  2. 5 راز ثروتمند شدن که حتما باید بدانید!
  3. شستشوی دستی ظروف با درجات مختلف خاک
  4. ظروف قدیمی مسی استاندارد طلایی برای ماهیتابه ها

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.