پالتو چرم و خز به عنوان جذاب ترین لباس قرن انتخاب شد!

تقریباً آن زمان از سال است که انصافاً پوشیدن پالتو چرم و خز سخت است و هنگام راه رفتن در خیابان عالی به نظر نرسید. در بهار، چند شلوار خوش‌پوش، چند تی‌شرت تازه و شاید یک ژاکت فوق‌العاده خوب، شما را به یک خدای سبک تبدیل کند. البته، حتی لباس های کم تلاش و با بازدهی بالا نیز نیاز به برنامه ریزی و سرمایه گذاری دارند.

اگر می خواهید کمد لباس خود را برای روزهای بدون پف در آینده آماده کنید، اجازه دهید بازیگر پل بتانی و طراح نیکلاس گیسکویر الهام بخش شما باشند.

اوایل این هفته، آن‌ها کلکسیون جدید زنانه لویی ویتون Ghesquiere را در پاریس جشن گرفتند و لباس‌های بیرونی A-game خود را همراه خود آوردند.

هر دو با شلوار جین و تی‌شرت‌هایشان، کرایه‌های استاندارد لباس‌های مردانه، یک کت چرمی مشکی در برش‌های باریک و دوخت به تن داشتند.

پالتو چرم

چرخش Ghesquiere هر چیزی بود که می‌خواهید در روز کاری بپوشید (و همچنین در محل کار و همچنین به فرودگاه). یعنی: شلوار جین راسته و کفش ورزشی. آن را به عنوان Seinfeld، نسخه 2019 در نظر بگیرید. در همین حال، بتانی لباس را سیاه کرد تا بتواند تا عصر به مهمانی ادامه دهد.

این مزیت اضافه‌ای داشت که به او کمک می‌کرد آنقدر باحال به نظر برسد که بتواند دست همسرش جنیفر کانلی را بگیرد، که زیر دامن شلواری چرمی پوشیده بود و روی آن کت فانی پوشیده بود که انگار چیزی نبود.

هر ژاکت چرمی را می توان به بالا یا پایین پوشاند، اما هیچ کدام به یکپارچگی کت مشکی با یقه راست و دکمه های جلوی آن کاملاً یکپارچه نیست. فرقی نمی‌کند به سراغ ژاکت کامیون‌داران بروید یا بیشتر به سبک بلوز دهه 70، جیر یا چرم، شلوار جین و تی‌شرت فصل بهار شما برای آن بهتر خواهد بود. و مطمئناً، حتی مدل‌های ارزان قیمت نیز در حدود 1000 دلار هستند، اما این قیمت معقولی است که می‌توانید برای این مدت طولانی سوار شوید. ما می گوییم برو.

 

  • منابع:
  1. This Is Your Next Leather Jacket (and Here’s How to Wear It)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.