پخش کننده گلاب سبک کاشان

گلاب یکی از گران ترین اسانس های دنیا! بله، جای تعجب ندارد که این محلول مقوی ۲۳هزار دلار قیمت دارد و نکته جالب تر این که بزرگترین تولید کننده این اسانس واقع در کاشان است و با تولید بالغ بر ۱۵ هزار تن، به این مقام رسیده است. خوشبختانه ایران به دلیل وضعیت مطلوب آب و هوایی موجب مرغوبیت این محصول شده است.

گلاب سبک کاشان یکی از انواع گلاب هاست که مصرف خانگی دارد و در تولید آن ۱۵ الی ۲۰ کیلوگرم گل محمدی به کار رفته است.

پخش کننده گلاب سبک کاشان

بررسی خواص ضد التهابی گلاب

 بررسی خواص ضد التهابی گلاب علاوه بر لذت بردن از طعم گلاب سبک کاشان، میتوان روی خواص درمانی آن هم حساب کرد.

برای نمونه میتوان تسکین التهاب چشم و حساسیت های پوستی را نام برد و آن را آرام کننده پوست های تحریک پذیر دانست. گلاب سبک کاشان به تسکین سوزش های پوستی مربوط به اگزما نیز موثر است.همچنین با کاهش تدریجی پف صورت باعث رفع آکنه و جوش های صورت شده و موجب شفافیت پوست میشود.

گلاب سبک کاشان گزینه مناسبی برای کرم ها و لوسیون ها بوده و از آن میتوان برای تولید ماسک های پوستی که کنترل کننده التهابات پوست بوده، استفاده کرد؛ پس آیا استفاده از نوع خالص این محصول هوشمندانه تر نیست؟!

قمصر یکی از توابع کاشان بوده؛ گلاب دو آتیشه قمصر هم نمونه یک گلاب درجه یک می باشد و به دلیل طبع گرم آن در طب سنتی کاربرد فراوان دارد.

برای تولید گلاب دو آتیشه قمصر عمل تقطیر در دو مرحله انجام میگیرد که در مرحله دوم از گلاب حاصل از مرحله اول، به جای آب استفاده می شود. در این صورت غلظت بالایی داشته و بسیار معطر است و بیشتر هم به دلیل معطر بودن کاربرد دارد.

مرکز توزیع گلاب سبک کاشان

مرکز توزیع گلاب سبک کاشان گلاب سبک کاشان به دلیل صد در صد گیاهی بودن و نبود هیچ گونه افزودنی و اسانس در آن، بخش مهمی از صادرات محصولات معطر گیاهی به نقاط مختلف است. صادرات گلاب سبک کاشان به کشور های مختلف در حال انجام بوده و به دلیل برتری کیفیت و ماندگاری آن نسبت به مدل های دیگر از قیمت بهتری برخوردار میباشد.

امروزه در اطراف کاشان کارخانجاتی به منظور تولید گلاب صنعتی عمده احداث شده و تنها تفاوت گلاب صنعتی با گلاب سنتی این بوده که برای تولید گلاب صنعتی به صورت عمده از دستگاه های موجود در کارخانه استفاده میشود.

گلاب کاشان به دلیل شهرت جهانی، اسانسی جادویی به شمار رفته و همین امر سبب شده مراکز زیادی مدعی فروش گلاب، با کیفیت اعلا باشند؛ ولی نکته مهم، تولید گلاب با کیفیت و تضمینی با قیمتی واقعی بوده که برای وصول به این محصول درجه یک میتوانید با ما ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.