یادآوری چند نکته برای استفاده مفید از واکس کاپشن چرم

از آنجایی که کمربندها اکسسوری هستند که بسیاری از ما هر روز آن را می پوشیم، چرخاندن آنها برای افزایش طول عمر آنها مهم است. شناسایی تناسب صحیح نیز از طول عمر آنها حمایت می کند. جلوگیری از کشش

هنگامی که کمربند خود را نبستید، به آرامی گرد و غبار یا زباله را پاک کنید و آن را از سگک در یک فضای خشک و خنک و به دور از گرما یا نور خورشید آویزان کنید.

با اجازه دادن به یک تسمه برای آویزان کردن صاف به جای چرخاندن آن، وام خود اشتغالی بانک کشاورزی از هر گونه اثری از سخت افزار جلوگیری می کنید و شکل اصلی خود را حفظ می کنید.

چگونه کالاهای چرمی خود را تمیز و نگهداری کنیم

به طور مرتب چرم را با یک برس یا پارچه نرم تمیز کنید
به طور منظم چرم را هوا دهید
آب یا رطوبت را در اسرع وقت پاک کنید
چرم مرطوب را به طور طبیعی و به دور از حرارت مصنوعی خشک کنید
هر 3 تا 6 ماه یکبار چرم را با نرم کننده مخصوص چرم نرم نگه دارید
لکه ها و لکه ها را با مخلوطی از تکه های صابون و آب گرم تمیز کنید
از بخارشوی برای ضدعفونی کردن و حذف تجمعات ناشی از استفاده منظم استفاده کنید
هر گونه نرم کننده، پاک کننده، پولیش یا موم را از قبل در مکانی پنهان آزمایش کنید
چرم را با ماشین لباسشویی نشویید
تا جایی که ممکن است چرم را خیس نکنید
چرم خیس را در کنار رادیاتور یا با سشوار خشک نکنید
چرم را خشک نکنید
چرم را اتو نکنید
برای تمیز کردن چرم را در آب غوطه ور نکنید
کیت مراقبت از چرم

چرم به دلیل تفاوت های ظریف بصری آن مورد علاقه است. وایتکس برای خشکاندن درخت بافت های مختلف، تغییرات ظریف در لحن، به آرامی در حال رشد پتینه ها و نشانه های ظریف زندگی دوست داشتنی.

هنگام کار با چنین مواد همه کاره و چند وجهی، انتخاب های نگهداری که انجام می دهید می تواند ظاهر کالاهای چرمی شما را برای سال های آینده شکل دهد. به شما این امکان را می دهد که واقعاً آنها را با سبک فردی خود تنظیم کنید.

به عنوان مثال، چرم پولیش، درخشندگی اصلی خود را حفظ می کند. وایتکس اسید است یا باز این فرآیند برای اکسسوری‌های براق، رسمی یا لباس شب که می‌خواهید در شرایطی بکر نگهداری شوند، ایده‌آل است.

با این حال، ممکن است ترجیح دهید به قطعات معمولی و کاربردی‌تر مانند کیف‌های دوشی یا کیسه‌های دوره گردی اجازه دهید تا شرایط خاص خود را داشته باشند و ویژگی‌های منحصر به فرد خود را توسعه دهند. در این صورت حتما گردگیری منظم و هر چند وقت یکبار یک دستمال مرطوب ساده کفایت می کند.

چرم های صاف، ظریف و لاکی از کرم چرمی نرم برای تغذیه، واکس کاپشن چرم آبرسانی و حفظ کیفیت انعطاف پذیری خود بهره می برند. همچنین ممکن است از کرم ها و نرم کننده های ملایم برای از بین بردن خراش های سبک استفاده شود.

در مورد رنگ‌های روشن، می‌توان از پولیش برای شناسایی خراش‌ها و خراش‌ها استفاده کرد، در حالی که مومیایی‌های مخصوص ترمیم رنگ برای جوان‌سازی کامل ایده‌آل هستند.

 

  • منابع:
  1. The Ultimate Guide To Leather Care
  • تبلیغات:
  1. تفاوت بین پارچه پلی استر و ریون
  2. به راحتی با سکه ثروت آفرینی نمایید
  3. سرعت رشد لیمو عمانی در مناطق مختلف
  4. استفاده از رب گوجه برای بوتاکس صورت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.